تور قطار گلستان و ترکمن صحرا

خانه / تورها / تور قطار گلستان و ترکمن صحرا

برای ثبت نام تور قطار گلستان و ترکمن صحرا وارد لینک زیر شوید!

     

جاذبه های تور قطار گلستان ترکمن صحرا

بافت تاریخی استرآباد، آبشار خزه ای کبود وال،آبشار شیر آباد، خالد نبی، ترکمن صحرا، چشمه گل رامیان، گنبد کاووس، تور قطار گلستان و ترکمن صحرا 

تاریخ اجرا

11 خرداد

خدمات

2 شب اقامت در هتل 3 ستاره مینو دشت، 3 وعده صبحانه، دو وعده ناهار،  راهنما، ورودیه ها

خدمات شامل نشده

وعده غذایی داخل قطار_ شام

برنامه سفر

روز اول: شب با قطار کوپه ای تهران را به مقصد گرگان ترک می کنیم. روز دوم: صبح به گرگان، شهری در آغوش جنگل رسیده. با وسیله نقلیه محلی به سمت آبشار کبودوال حرکت می‌کنیم و بعد از ثبت خاطرات زیبا و پباده‌روی در جنگل بی‌نظیر به سمت آبشار شیرآباد رفته تا عظمت و شکوه این خلقت را از نزدیک تماشا کنیم.

سپس برای استراحت و صرف شام به سمت هتل می‌رویم. روز سوم: صبح پس از صرف صبحانه با وسیله نقلیه محلی به سمت ترکمن صحرا دشتی پوشیده از مخمل سبز رفته و با طی پیاده روی چهل دقیقه‌ای در میان طبیعت زیبا به خالدنبی می‌رسیم. سپس برای استراحت به هتل باز می‌گردیم. روز چهارم : بعد از صرف صبحانه در هتل به سمت بافت قدیمی شهر گرگان (استر آباد ) رفته و پس از گشتی در کوچه پس کوچه‌های بافت قدیمی و خرید سوغات گرگان را ترک کرده و به باغ گیاه شناسی رفته تا یکی از بی‌نظیرترین مجموعه گیاهان را بازدید کنیم.

عصر هنگام به ایستگاه راه‌آهن رفته و شهر جنگل‌ها و آبشارها را با کوله باری از خاطرات خوش ترک می‌کنیم. صبح روز بعد حداکثرساعت 6 صبح در تهران خواهیم بود.