تور قطار گلستان

خانه / تورها / تور قطار گلستان

برای ثبت نام تور قطار گلستان روی لینک زیر کلیک کنید!

گشت های تور قطار گلستان

پارک جنگلی النگدره گلستان

آبشار شیر آباد

آبشار خزه ای کبود وال

چشمه گل رامیان

بافت تاریخی استر آباد

قابوس نامه

تاریخ اجرا گلستان

23 _ 16 _ 9  آذر

خدمات تور 

قطار رفت و برگشت کوپه ای 4 الی 6 تخته

گشت ها با وسیله نقلیه محلی

1 شب اقامت هتل 3*

راهنما همراه، بیمه

ورودیه ها

دو وعده صبحانه

یک وعده ناهار

یک میان وعده

سرویس های شامل نشده

ناهار روز دوم

شام روز دوم  و سوم

وعده های غذایی داخل قطار به عهده مسافر می باشد

 
برنامه سفر 

روز اول: ساعت 22:25 شب با قطار کوپه ای تهران را به مقصد گرگان ترک می کنیم.

روز دوم: ساعت 9 صبح به گرگان، شهری در آغوش جنگل رسیده. با وسیله نقلیه محلی برای سرو صبحانه به بافت تاریخی استرآباد می رویم سپس گشتی در بافت تاریخی استرآباد داشته. به پارک جنگلی النگدره رفته و برای سرو ناهار به رستوران می رویم. به آبشار زیبای شیرآباد رفته و به سمت هتل برای تحویل اتاق هایمان راهی رامیان می شویم. عصر وقت آزاد برای گشت در رامیان را خواهیم داشت.

روز سوم: صبح اتاق هایمان را تحویل داده و با وسیله نقلیه محلی به چشمه گل رامیان رفته. سپس بازدیدی از قابوس نامه خواهیم داشت و برای دیدن آبشار خزه ای کبودوال راهی علی آباد کتول می شویم. بعد از صرف ناهار عصر هنگام به ایستگاه راه آهن رفته و شهر جنگل ها و آبشارها را با کوله باری از خاطرات خوش ترک می کنیم. صبح روز بعد حداکثر ساعت 6 صبح در تهران خواهیم بود.


پارک جنگلی النگدره

استان گلستان پوشیده از جنگل های چند میلیون ساله است و نام قدیم آن جنگل های هیرکانی(جنگل های دارای ابر ) بوده است. پارک جنگلی النگدره بخشی از زیبایی این خطه است که به آمستردامس بوسِ ایران معروف است و در هر چهار فصل زیبایی چشم گیری دارد ولی با این تفاسیر پیشنهاد میکنیم فصل پاییز را برای رفتن انتخاب کنید که پالت رنگی بی شماری چشم انتظار شماست.

پارک جنگلی الگندره

آبشار شیر آباد گلستان

آبشار شیر آباد متشکل از هفت آبشار کوچک و بزرگ است، که به هفت آبشار شیر آباد معروف است، و جزء میراث طبیعی و ملی ایران است. جالبه بدونید! این منطقه زیستگاه حیواناتی چون مرال، شوکا، خرس، پلنگ، خوک وحشی، شغال، گرگ، روباه و گربه جنگلی است.

زیبا ترین آبشار گلستان 

آبشار خزه ای کبودوال 

آب این رودخانه از چشمه های جنوبی سرچشمه می گیرد و قابلیت شرب دارد یکی از جذابیت های این آبشار به خاطر وجود حوضچه هایی که دارد شرایطی برای گردشگران ایجاد کرده که بتوانند با خیال راحت شنا و آب تنی کنند

آبشار خزه ای کبود وال

چشمه گل رامیان گلستان

این چشمه زیبا که به صورت یه تشت سبز دیده می شود و یکی از عمیق ترین و سرد ترین چشمه های آبی جهان است که عمق آن 80 متر است.جالبه که بدانید! آب این چشمه از دل زمین استخراج شده است و از هیچ جایی آب وارد آن نمی شود.

عمیق ترین چشمه آبی جهان

بافت تاریخی استر آباد گلستان

این بافت تاریخی که بازمانده شهر استرآباد است، شامل چندین روستا، معابر،مساجد، آب انبارها، قنات ها و خانه هایی که برخی از آنها به دوره قاجار مربوط می شود استرآباد به معنی چراگاه استرها و اسب‌ها؛ چراکه  گرگین پسر میلاد در این محل مستقر شدند و چراگاه استرها و اسب‌هایشان بود.

قابوس نامه

گنبد کاووس که مرکز اصلی ترکمن صحرا محسوب می شود و ساکنین آن را ترکمن ها تشکیل می دهند. این گنبد زیبا در دامنه شمالی رشته کوه البرز است. شهرت این شهر به خاطر برج قابووس می باشد که بلند ترین برج آجری دنیا است

گنبد کاووسقابوس نامه (بزرگترین گنبد آجری جهان )