تور قطار جزیره قشم _ هنگام _ هرمز

خانه / تورها / تور قطار جزیره قشم _ هنگام _ هرمز

برای ثبت نام تور قطار قشم،هرمز، هنگام روی لینک زیر کلیک کنید!

 

گشت های تور قطار قشم _ هنگام _ هرمز

جزیره هنگام : دیدار شنای دلفین ها در آب های آزاد (درصورت امکان) و ماهی رنگین و بازارچه محلی قشم هنگام هرمز

جنگل های حرا زیستگاه پرندگان دریایی

دره ستاره ها یا دره جن 

تنگه چاهکوه

مرکز خرید درگهان

گشت جزیره هرمز :

دره مجسمه ها و الهه نمک

ساحل سرخ و معدن خاک سرخ

روزنه دریا

گشت پیرامونی قلعه پرتغالیها 

تاریخ اجرا

28_21_ 14_7 آذر

خدمات تور قطار قشم _ هنگام _ هرمز

  • بلیط قطار 4 تخته رفت و برگشت
  • 3شب اقامت در هتل 3 ستاره
  • کلیه گشتها در جزایر قشم ، هرمز و هنگام و اتوبوس دریایی از بندرعباس به قشم و بالعکس و از قشم به جزیره هرمز و بالعکس
  • هزینه قایق سواری تا جزیره هنگام و جنگل حرا
  • ورودیه ها
  • بیمه مسافرتی
  • راهنما
  • صبحانه
  • یک وعده ناهار دریایی

سرویس های شامل نشده

نهار و شام

برنامه سفر 

روز اول: ساعت 16:10 ظهر با قطار کوپه ای تهران را به مقصد بندرعباس ترک می کنیم.

روز دوم: صبحانه را در قطار میل کرده و ساعت 10 صبح  به بندرعباس می رسیم. با وسیله نقلیه محلی به اسکله شهید حقانی رفته و سوار اتوبوس دریایی شده به جزیره هزار رنگ می رویم. با وسیله نقلیه محلی به محل سرو ناهار رفته سپس گشتی در دورنمای صخره لاک پشت ها، ساحل نقره ای و سرخ، دورنمای دره رنگین کمان، دره مجسمه ها، الهه نمک، خواهیم داشت و در نهایت بعد از دیدن غروب زیبای جزیره هرمز، با شناور به بندرعباس برمی گردیم. سپس با شناور به جزیره قشم می رویم. به هتل رفته، اتاق هایمان را تحویل می گیریم.

روز سوم: بعد از صرف صبحانه با وسیله نقلیه محلی به تنگه چاهکوه، قایق سواری در جنگل حرار می رویم. بعد از صرف ناهار به درگهان برای خرید می رویم. عصرهنگام به هتل بر میگردیم.

روزچهارم: صبح بعد از صرف صبحانه با وسیله نقلیه محلی به اسکله جزیره هنگام رفته و از تماشای دلفین ها لذت می بریم. سپس به دره ستاره گان رفته و از آنجا به ساحل ناز رمی رویم و در صورت تمایل می توان جت اسکی، پاراگلایدر و.... استفاده کرد. ناهار را صرف کرده به هتل بر می گردیم و وقت آزاد در اختیار خواهید داشت.

روز پنجم: صبح بعد از صرف صبحانه اتاق هایمان را تحویل داده و به اسکله رفته و با اتوبوس دریایی قشم را ترک کرده و به بندرعباس می رویم. ناهار را خورده به ایستگاه راه آهن بندرعباس رفته و بندرعباس را با کوله باری از خاطرات خوش ترک می کنیم. صبح روز بعد حداکثر ساعت 11:30 ظهر در تهران خواهیم بود.


جزیره هنگام

جزیره هنگام، جزیره ای کوچک و خاص هست که خبری از شلوغی و هیاهو شهر نیست جالبه بدونید! هیچ خیابانی در این جزیره وجود ندارد و عاری از هرگونه صداست هر چند که فقط آوا گوش نواز امواج دریا دلبری می کند، این جزیره بکر با چهره سنتی و بومی اش شمارو به تماشای سواحل بی نظیر، دلفین های بازیگوش و... می کشاند، فراموش نکنید! بهترین فصل برای سفر به جزیره هنگام پاییز و زمستان است چون خبری از آفتاب سوزان نیست. 

 

 جنگل حرا

جنگل حرا به طلا سبز معروف است و زیستگاه درختانی است که ریشه هایش در آب قرار گرفته اند،جنگل حرا با بالا و پایین رفتن آب به زیر دریا کشیده می شود جالب است بدانید! درختان جنگل حرا در برابر آب مقاومت بسیار بالایی دارند و طوری که نمک آب دریا رو به بیرون انتقال می دهند

   

دره ستاره ها یا دره جن ها

یکی از جذابیت های جزیره قشم دره ستارگان هست که محوطه بسیار بزرگی از صخره ها و کوه ها که در طول زمان به علت فرسایش شکل عجیب و خاصی پیدا کرده است نکته جالب این دره این است که وقتی باد می پیچد صدای عجیبی شنیده می شود

   

تنگه چاهکوه

چاهکوه دارای صخره هایی است که به صورت طبیعی و در اثر گذر زمان و به خاطره فرسایش بوجود آماده است.جالبه بدانید! در گذشته های دور آب این دره برایشان مقدس بوده است، زیبایی تاثیر گذار این دره به خاطره وجوده دیواره های بلند و عمودی  است و همچنین، نقش های زیایی که روی این دره نمایان شده است